sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.Yurtdışı iadelerinde kargo ücretleri ve diğer masraflar ALICIYA aittir. Fatura ve iade formunu eksiksiz olarak doldurup,imzalayarak tarafımıza gönderdiğiniz taktirde iade işleminiz başlatılacaktır.  

İade durumunda kargo bedeli kime aittir?

Kargo ücreti ödenen siparişlerde ürün iadesi yapılması durumunda kargo ücreti kesilerek müşteriye ücret iadesi yapılmaktadır.
Kargo ücretsiz kapsamında oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar 1000 TL şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülmektedir.Yurt dışı siparişlerde kargo ücretsiz kapsamında oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar €150/$170 şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülmektedir

İade durumunda kapıda ödeme bedeli kime aittir?

Kapıda ödemeli siparişlerde tahsil edilen kapıda ödeme hizmet ücreti, ilgili sipariş iade edildiği taktirde iade tutarından kapıda ödeme hizmet ücreti kesilerek tutar iadesi sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.